Видео Галерия

Календар

Ноември 2017
НПВСЧПС
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Колко е часа

График

за провеждане на консултации –   I срок,

2017 / 2018 уч. година

Име,   презиме, фамилия

Учебен   предмет

Ден, час

Кабинет №

1

Добринка Атанасова Грозданова

БЕЛ

Сряда

13:30 – 14:10

3011

2

Саша Иванова Петрова

История и   цивилизация

Петък

12:30 – 13:10

410

3

Вера Стойнева Петрова

БЕЛ

Петък

12:30 – 13:10

406

4

Ангелина Иванова Тодорова

БЕЛ

Вторник

12:30 – 13:10

403

5

Яна Георгиева Георгиева

БЕЛ

Петък

12:30 – 13:10

402

6

Татяна Василева Караиванова

БЕЛ

Четвъртък

12:30 – 13:10

401

7

Радинка М. Соколова-Асенова

БЕЛ

Вторник

12:30 – 13:10

402

8

Любомира Илиева Петрова-Дамянова

БЕЛ

Понеделник

12-30 – 13:10

401

9

Роза Димитрова Еврова

АЕ

Четвъртък

12:30 – 13:10

404

10

Цветелина Симеонова Георгиева

АЕ

Понеделник

12:30 – 13:10

406

11

Снежанка Иванова Станчева

АЕ

Четвъртък

13:30 – 13:10

405

12

Ангелинка Ангелова

ИЕ

Сряда

11:40 – 12:20

406

13

Ивайло Величков

Философия 

Понеделник

12:30 – 13:10

407 

14

 Калина Ангелова Кренчева

АЕ 

 Понеделник

11:30 – 12:10

 404

15

Полина Гечева Китайска

Математика

Четвъртък

12:30 – 14:00

302

16

Илонка Ненчева Трокурска

Математика

Понеделник

13:30 – 14:10

303

17

Валентина Станева

Математика

Четвъртък

12:30 – 13:10

407

18

Румяна Илиева Маринова

Математика

Вторник

13:15 – 13:55

302

19

Маруся Петкова Николаева

ИТ

Петък

13:30 – 14:10

211

20

Райна Стойчева Динева

Информатика и ИТ

Вторник

12:30 – 13:10

213

21

Илия Димитров

ИТ

Сряда

12:30 – 13:10

413

22

Маринела Славчева Динева

История и

цивилизация

Вторник

13:20 - 14:00

410

23

Даниела Кирилова Русева

История и цивилизация

Петък

14:20 - 15:00

410

24

Никола Добринов Шопов

Философия

Сряда

13:30 - 14:10

312

25

Лилия Кирилова Иванова

География и   икономика

Петък

12:30 – 13:10

301

26

Кънчо Костадинов

География и   икономика

Вторник

10:10 – 10:50

301

27

Виолета Йорданова Керемидарска

Биология и ЗО

Вторник

12:45 – 13:25

312

28

Вяра Георгиева Лазарова

Биология и АЕ

Сряда

13:20 – 14:00

310

29

Славка Благоева Костова

Физика и астрономия

Четвъртък

12:45 – 13:25

307

30

Галина Любенова Иванова

Химия и ООС

Понеделник

13:20 – 14:00

307

31

Людмила П. Варадинова

Музика и теория на   музиката

Четвъртък

12:50 – 13:30

209

32

Елена Петкова Атанасова

Музика и цигулка

Понеделник

12:30 – 13:10

208

33

Милена Ненова Тоскова

Музика

Понеделник

12:30 – 13:10

209

34

Виктория Емилова Тодорова

Музика

Четвъртък

12:30 – 13:10

Малка актова зала

35

Геновева Любомирова Борисова

Музика и пиано

Четвъртък

14:50 – 15:30

208

36

Ирена Рали Христова

Музика и пиано

Понеделник

13:30 – 14:10

210

37

 Лилия Ангелова

 Музика / Музикален инструмен - тамбура

Понеделник

12:15 – 12:55

107 

38

 Диана Мицова

Изобразително изкуство 

Сряда

13.30 - 14.10 

412 

39

Маринела Георг. Гьонева - Ангелова

пиано

Петък

10:00 – 10:40

7

40

Галина Василева   Ташева

Музикаи кл.пеене

Петък

12:40 – 13:20

7

41

Магдалена Тонева

Музикаи кл.пеене

Четвъртък

12:50 – 13:30

8

42

Бинка Иванова Котетерова /Добрева/

Музика и нар.пеене

Вторник

15:00 – 15:40

Малка актова зала

43

Стоименка Т. Учикова-Недялкова

Музика и нар.пеене

Понеделник

17:15 – 17:55

8

44

Илиян Георгиев Михов

Кларинет и

нар. пеене

Понеделник

17:00 – 17:40

115

45

Виктория Мирина

Музика и нар.пеене

Вторник

12:00 – 12:40

116

46

Пенка Димитрова Младенова

Акордеон

синтезатор

Сряда

15:40 – 16:20

116

47

Димитър Цанков

Акордеон

Сряда

14:00 – 14:40

6

48

Константин Кирчев Фиданчев

Музика и Тамбура

Вторник

11:00 – 11:40

5

49

Димитър Атанасов Лазаров

Музика и кл.китара

Вторник

8:30 – 9:10

210

50

Кирил Боянов Стефанов

Класическа китара

понеделник

8:00 – 8:40

210

51

Стефан Чавдаров Петров

Хореограф

Сряда

13:30 – 14:00

310

52

Анелия Георгиева Карчева

Хореограф

Четвъртък

13:30 – 14:10

109

53

Калина Зашева

Хореограф

Понеделник

15:20 – 16:00

109

54

Росица Йорданова Атанасова

Хореограф

Понеделник

13:20 – 14:00

109

55

Ирена Христова Кременска

Хореограф

Петък

12:30 – 14:00

109

56

Валентин Иванов

Хореограф

Сряда

13:30 – 14:10

109

57

Стефан Любомиров Витанов

Хореограф

Четвъртък

12:30 – 13.10

109

58

Радослав Добринов Кръстев

Изобр. изкуство

Вторник

12:30 – 13:10

408

59

Ивелина Димитрова К. – Вълчанова

Изобр. изкуство

Четвъртък

14:20 – 15:00

412

60

Тереза Иванова Тодорова

Изобр. изкуство

Сряда

14:20 – 15:00

300

61

Здравка Янкова Костадинова

Изобр. изкуство

Сряда

13:30 – 14.10

412

62

Цветанка Тодорова Стоянова

Изобр. изкуство

      Четвъртък

12:30 – 14:10

409

63

Соня Димитрова Ценова

Физ. възпитание

Петък

12:30 – 13:10

Физк. салон

64

Красимир Стоянов Иванов

Физ. възпитание

Петък

12:30 – 13:10

Физк. салон

65

Стойчо Караджов

Физ. възпитание

Сряда

13:30 – 14:10

Физк. салон

66

Весела Петрова Тодорова

Физ. възпитание

Понеделник

12:30 – 13:10

Физк. салон

67

Теймур Джафари Гафур

Физ. възпитание

Сряда

11:00 – 11:40

Физк. салон

67

Янка Добрева Ханчева

Технологии и предприемачество,

ДТИ

Петък

12:30 – 13:10

309

 

 

Анкети

Харесвате ли сайта?
Да - 80.4%
Не - 19.6%

Общо гласове: 97
Гласуването за тази анкета е приключила

Изображения

newsimg 599

ban 101ban 100