Видео Галерия

Календар

Ноември 2017
НПВСЧПС
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Колко е часа

Employees
Резултати 1 - 20 от 108
Величка Николова

Величка Николова

Нашите учители - Директор на 144 СУ "Народни будители"

Завършено образование: НУП - начална и предучилищна педагогика - бакалавър, СУ "Свети Климент Охридски"; НУП - извънкласни дейности и обучение - магистър, СУ "Св. Кл. Охридски", Образователен мениджмънт - магистър СУ "Св. Климент Охридски"; Информатика и информационни технологии - СУ "Св. Кл. Охридски", ИКТ В ОБРАЗОВАНИЕТО - специализация в СУ "Св. Климент Охридски".
Притежава І ПКС.

Носител на наградите:

    • 1. ГРАМОТА НАЙ-ДОБЪР В ПРОФЕСИЯТА - СБУ - 2010
    • 2. Сърцето на София - 2013 г. и Знакова личност на район Младост - 2013 г.
    • 3. Почетно отличие НЕОФИТ РИЛСКИ  на МОН - 2014

4. ГРАМОТА ЗА УСПЕШНО ЗАВЪРШЕНА ПРОГРАМА "АКАДЕМИЯ ЗА УЧИЛИЩНИ ЛИДЕРИ" - ФОНДАЦИЯ АМЕРИКА ЗА БЪЛГАРИЯ - 2015

5. КУПА ОТ КМЕТА НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА  Г-ЖА ЙОРДАНКА ФЪНДЪКОВА ЗА ЗАВОЮВАНИ ПРИЗОВИ НАЦИОНАЛНИ И МЕЖДУНАРОДНИ НАГРАДИ В ОБЛАСТТА НА СПОРТА НА УЧЕНИЦИТЕ ОТ 144 СОУ за 2015 г.

  • 6. "БУДИТЕЛ НА ГОДИНАТА - СОФИЯ, 2015"
  • 7. ГРАМОТА от МОН и РУО София - град ЗА ЗАСЛУГИ КЪМ СТОЛИЧНОТО ОБРАЗОВАНИЕ - 2017 г.
  • 8. ГРАМОТА ОТ КМЕТА НА СТОЛИЧНА ОБЩИНА Г-ЖА ЙОРДАНКА ФАНДЪКОВА ЗА ЦЯЛОСТЕН ПРИНОС И ЗНАЧИМИ РЕЗУЛТАТИ В ОБЛАСТТА НА УЧИЛИЩНОТО ОБРАЗОВАНИЕ - 2017 г.
  • 9. ГРАМОТА ОТ ОБЛАСТНА АДМИНИСТРАЦИЯ НА ОБЛАСТ СОФИЯ за номинация в XX Национален конкурс на СБУ "УЧИТЕЛ НА ГОДИНАТА" - 2017 
Камелия Дилова

Камелия Дилова

Нашите учители - заместник-директор начален етап на основно образование

Завършено образование: НУП - магистър  - СУ "Свети Климент Охридски".
Притежава ІII ПКС.

Добринка  Грозданова

Добринка Грозданова

Нашите учители - заместник-директор - прогимназиален етап на основоно образование

Завършено образование: Българска филология, втора специалност Руска филология - магистър.
Притежава ІІ ПКС.

Саша  Петрова

Саша Петрова

Нашите учители - заместник-директор гимназиален етап на средно образование

Завършено образование: История, втора специалност Български език и литература - магистър СУ "Свети Климент Охридски".
Притежава ІV ПКС.

Емилия  Велчева

Емилия Велчева

Нашите учители - Учител на подготвителен клас
Райна  Гекова

Райна Гекова

Нашите учители - Старши учител на подготвителен клас
Милена  Лазарова

Милена Лазарова

Нашите учители - Старши учител - класен ръководител на ІI а клас с избираема подготовка по музика.
Петя  Карова

Петя Карова

Нашите учители - Старши учител - класен ръководител на ІI в клас - с избираема подготовка по изобразително изкуство
Лилия  Атанасова

Лилия Атанасова

Нашите учители - Учител - класен ръководител на ІI г клас с избираема подготовка по изобразително изкуство

Владислав Бояджиев

Нашите учители - Учител - класен ръководител на ІI е клас с избираема подготовка по хореография".
Бисерка  Донкова

Бисерка Донкова

Нашите учители - Класен ръководител на ІI д клас - паралелка с избираема подготовка по Хореография.
Марияна Павлова

Марияна Павлова

Нашите учители - Старши учител - класен ръководител на IІ б клас - паралелка с избираема подготовка по Музика.

Притежава II ПКС.

Татяна Младенова

Татяна Младенова

Нашите учители - Старши учител. Класен ръководител на ІII в клас - РИОП "Изобразително изкуство".

Притежава II ПКС.

Деяна  Недялкова

Деяна Недялкова

Нашите учители - Главен учител - класен ръководител на ІII а клас - РИОП "Музика".

Завършено образование:
Начална училищна педагогика - ВТУ "Св.св. Кирил и  Методий";
Предучилищна и начална училищна педагогика - СУ "Св. Климент Охридски" -  магистър;
Специализация „Езиково и литературно обучение"
Втора специалност  - Журналистика -  ВТУ "Св.св. Кирил и  Методий";
Притежава IV ПКС.
Преподава в 144 СОУ „Народни будители" от 1998 г.

Маргарита  Георгиева

Маргарита Георгиева

Нашите учители - Старши учител - класен ръководител на ІII б клас - РИОП "Изобразително изкуство и хореография".

Завършено образование:
"Предучилищна педагогика" - ВТУ "Св.св. Кирил и  Методий";
"Начална училищна педагогика" - СУ "Св. Климент Охридски" -  магистър.
Притежава IV ПКС.
Преподава в 144 СОУ от 1995 г.

Павлина Джорова

Павлина Джорова

Нашите учители - Учител. Класен ръководител на IV г клас - паралелка с РИОП "Изобразително изкуство".

Притежава IV ПКС.

Антоанета  Белова

Антоанета Белова

Нашите учители - Старши учител - класен ръководител на ІII д клас - РИОП "Хореография".

Притежава V ПКС.

Веселка  Булиева

Веселка Булиева

Нашите учители - Старши учител - класен ръководител на ІV д клас - РИОП "Хореография".

Притежава IV ПКС.

Галина Келорска

Галина Келорска

Нашите учители - Старши учител - класен ръководител на ІII г клас - РИОП "Хореография".

Притежава IV ПКС.

Милена  Костова

Милена Костова

Нашите учители - Старши учител - kласен ръководител на ІII еклас - РИОП "Хореография"

Страница 1 от 6

Анкети

Харесвате ли сайта?
Да - 80.4%
Не - 19.6%

Общо гласове: 97
Гласуването за тази анкета е приключила

Изображения

newsimg 599

ban 101ban 100