Г Р А Ф И К

на изпита за проверка на способностите по

МУЗИКА – 22.06.2021 год.

№ по редНачален часВходящ Собствено, бащино и фамилно име на кандидата  
1.09:00 ч.2203706ДАРИНА ПАВЛОВА ГЕОРГИЕВА
2.09:10 ч.2201239АНГЕЛИКА КРАСИМИРОВА МАРИНОВА
3.09:20 ч.2211115БОЖИДАРА ЖЕЛЯЗКОВА ЖЕЛЯЗКОВА
4.09:30 ч.2200468ЕВЕЛИН СВЕТЛИНОВА СТАНЧЕВА
5.09:40 ч.2200173ДАРИНА ПЕТКОВА ДИЛОВА
6.10:00 ч.2200418НИКОЛЕТА ИЛИЯНОВА ЦЕНОВСКА
7.10:10 ч.2200700ПРЕСИАН ГЕОРГИЕВ ПРЕКРУТОВ
8.10:20 ч.2200770ЕМА ЦВЕТОМИРОВА ПЕТРОВА
9.10:30 ч.2201020ЙОАНА АЛЕКСАНДРОВА КАНТАРДЖИЕВА
10.10:40 ч.2201608ЙОАННА ИВАНОВА МИЛАНОВА
11.11:00 ч.2201845ВАНЕСА БИСЕРОВА СИМЕОНОВА
12.11:10 ч.2201952АТАНАС ГРИГОРОВ ПЕТКОВ
13.11:20 ч.2201981ИЛИЯ ИВАНОВ ИЛИЕВ
14.11:30 ч.2201988АЛЕКСАНДЪР АТАНАСОВ ЧУЛЕВ
15.11:40 ч.2202297РОСЕН РОСЕНОВ ПЕЕВ
16.12:00 ч.2204116ИВЕЛИНА КРАСИМИРОВА КЪНЧЕВА
17.12:10 ч.2204540ЕВЕЛИН АТАНАСИУС СИУЛИС
18.12:20 ч.2204907СТЕФАНИ ЙОРДАНОВА СЪРБЕВА
19.12:30 ч.2205089КРИСТИАН НИКОЛАЕВ АРСОВ
20.12:40 ч.2206053ВЛАДИМИР ВЛАДИМИРОВ ПЕШЕВ
21.13:00 ч.2206352БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ ЙОРДАНОВ
22.13:10 ч.2206547ИВОНА ДИАНОВА СПАСОВА
23.13:20 ч.2207424ВИКТОРИЯ ИЛИЕВА РАНГЕЛОВА
24.13:30 ч.2208017ЛИЛИЯ ЛЪЧЕЗАРОВА БОРИСОВА
25.13:40 ч.2208141МОНИКА ВАЛЕНТИНОВА МИЛАНОВА
26.14:00 ч.2208616ТЕОДОРА ТОМОВА ТОМОВА
27.14:10 ч.2208677ВИКТОР ЕМАНУИЛ МАНАСИЕВ
28.14:20 ч.2209177ЛИДИЯ СЛАВЕЙКОВА ГЕОРГИЕВА
29.14:30 ч.2209645РАДИНА РАДДОМИРОВА КАРАКОЛЕВА
30.14:40 ч.2209774БОЖИДАР ЦВЕТАНОВ ЦОНЕВ
31.15:00 ч.2209859БОРИСЛАВ ЕМАНУИЛОВ АНГЕЛОВ
32.15:10 ч.2210185МИРА СИМЕОНОВА СЛАВЕЕВА
33.15:20 ч.2203863ЕВГЕНИЯ КОСТАДИНОВА ДИМИТРОВА
34.15:30 ч.2209704ЕММА ТЕОДОРОВА ДАНОВА
35.15:40 ч.2210531ЙОАН ЦВЕТОЗАРОВ НИКОЛОВ
36.16:00 ч.2210990КРИСТИАН ИВАЙЛОВ КРУМОВ
37.16:10 ч.2211495ГАБРИЕЛА АНГЕЛОВА АНГЕЛОВА
38.16:20 ч.2211520МАРИЕТА МАРИНОВА ПАНЧЕВА
39.16:30 ч.2202260СТЕФАНИ ИЛИАНОВА МАНЧЕВА
40.16:40 ч.2203331ЙОАНА ЛЮДМИЛОВА ИЛИЕВА
41.17:00 ч.2210777СТЕФАНИ АТАНАСОВА СТОЕВА
42.17:10 ч.2211278МИХАИЛ ИВАЙЛОВ ХРИСТОВ

         Всички кандидати трябва да се явят на изпита за проверка на способностите по музика 40 мин. преди определения им час. Влизането на изпита става срещу документ за самоличност и служебна бележка.

         Задължително представят пред комисията медицинско удостоверение!

                                                                    Директор:  Камелия Дилова

Важно!!!

Във връзка с провеждането на изпита по Спорт/Хореография ученицте трябва да бъдат в началния час от групата, в която са вписани.

Игралното облекло е задължително!


ГРАФИК НА УЧЕНИЦИТЕ

Към дата 23.06.2021

Разпределени за изпит по Спорт

В училище 2213144 144 СУ „Народни будители“

Зала СП_Хор1  9.00ч. – 10.00ч.

№ по ред           Входящ номерИме
    
1                     9.00-9.052201608ЙОАННА ИВАНОВА МИЛАНОВА
2                     9.05-9.102203136БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ КУТЕВ
3                     9.10-9-152203799ЮЛИАН НИКОЛАЕВ НИКОЛОВ
4                     9.15-9.202204434ДЕСИСЛАВА ВАСИЛЕВА УЗУНОВА
5                    9.20-9.252204477  КАЛИНА АТАНАСОВА МИЛЕВА
6                    9.25-9.302205465СТЕФАН МОМЧИЛОВ ЦАНКОВ
7                     9.30-9.352205513БЛАГОВЕСТА НИКОЛАЕВА ПЕТРОВА
8                     9.35-9.402205743СНЕЖАНКА РОСЕН АДАМОВА
9                     9.40-9.452206465ВИЛИАНА ДАНАИЛОВА ЦВЕТАНОВА
10                     9.45-9.502207771АДРИЯН ВЛАДИМИРОВ КОСТОВ

Втори тур 9.50ч  –  10.00ч

                                               

ГРАФИК НА УЧЕНИЦИТЕ

Към дата 23.06.2021

Разпределени за изпит по Спорт

В училище 2213144 144 СУ „Народни будители“

Зала СП_Хор1  10.30ч. – 11.30ч.

№ по ред Входящ номерИме
1                     10.30-10.352208115ЕЛЕОНОРА ДИМЧОВА МИТОВА
2                     10.35-10.402208419ЕМИЛИО СТОЯНОВ МИНГАЧЕВ
3                     10.40-10.452208764КАТРИН ЯВОРОВА МАСОВА
4                     10.45-10.502210868КРИСТИН ИВАЙЛОВА ДАВИДОВА
5                     10.50-10.552200174ТАНЯ ДИМИТРОВА БОРИСОВА
6                     10.55-11.002204249ЗОРНИЦА СОКОЛОВА АСЕНОВА
7                     11.00-11.052204398АНЖЕЛА МАРТИНОВА ВОЙНОВА
8                     11.05-11.102204667ИЗАБЕЛ ДАНИЕЛОВА НИКОЛОВА
9                     11.10-11.152205557СТЕФАН НАЙДЕНОВ КРАЕВ
10                     11.15-11.202205784ЦВЕТЕЛИНА ЦВЕТАНОВА КОСТОВА

Втори тур 11.20ч  –  11.30ч

ГРАФИК НА УЧЕНИЦИТЕ

Към дата 23.06.2021

Разпределени за изпит по Спорт

В училище 2213144 144 СУ „Народни будители“

Зала СП_Хор1  12.00ч. – 13.00ч.

№ по ред Входящ номер Име
1                     12.00-12.052207246НИКОЛАЯ ГЕОРГИЕВА ПИДОВА
2                     12.05-12.102208133ЕММА ЗАХАРИЕВА МАКАРИЕВА
3                     12.10-12.152209457ГЕОРГИ КРУМОВ УШЕВ
4                     12.15-12.202211523ЛЮБОСЛАВ ЛЮБЕНОВ ПЕТРОВ
5                     12.20-12.252200731РУМЯН СВЕТЛИНОВ МАРИНОВ
6                     12.25-12.302201809МАРТИН ВЕСЕЛИНОВ ВАСИЛЕВ
7                     12.30-12.352201814ВАЛЕРИЯ ВАЛЕРИЕВА СТАНОЕВА
8                     12.35-12.402202329АНДРЕЯ ВЕНЕЛИНОВА ГЕОРГИЕВА
9                     12.40-12.452202486ВИКТОР-ВЕНЦИСЛАВ ЕКАТЕРИНИН РАНГЕЛОВ
10                     12.45-12.502203336ДИМИТЪР АНАСТАСОВ ВАСИЛЕВ

Втори тур 12.50ч  –  13.00ч

СПИСЪК НА УЧЕНИЦИТЕ

Към дата 23.06.2021

Разпределени за изпит по Спорт

В училище 2213144 144 СУ „Народни будители“

Зала СП_Хор1 13.30ч. – 14.30ч.1

№ по ред           Входящ номерИме
1                     13.30-13.352203956АЛЕКСАНДРА ЕМИЛОВА БОГДАНОВА
2                     13.35-13.402204389КРИСТИЯН ТEОДОРОВ МАРИНОВ
3                     13.40-13.452205057ХРИСТО СТАНИСЛАВОВ ТРАЙКОВ
4                     13.45-13.502205088ПРЕСЛАВ ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ
5                     13.50-13.552207126НАТАЛИ НИКОЛАЕВА ТРИФОНОВА
6                     13.55-14.002207945АКСИНИЯ МЕТОДИЕВА КОТОВА
7                     14.00-14.052208613БИАНКА ГЕОРГИЕВА ИВАНОВА
8                     14.05-14.102208700АНЕЛИЯ ВЛАДИМИРОВА ВЛАДИМИРОВА
9                     14.10-14.152209321ТЕОДОРА ЯНЧЕВА ТОДОРОВА
10                     14.15-14.202210013ЕМИЛИЯ РАШАД САЙДАМ

Втори тур 14.20ч  –  14.30ч

  Всички кандидати трябва да се явят на изпита за проверка на способностите по музика 30 мин. преди определения им час. Влизането на изпита става срещу документ за самоличност и служебна бележка.

График на дейностите по прием на ученици в осми клас:

УЧЕБНО-ИЗПИТНИ ПРОГРАМИ:

МУЗИКА

ХОРЕОГРАФИЯ

ПРИЛОЖНИ ИЗКУСТВА